palenie e papierosow w pociagu

palenie e papierosow w pociagu

Czy te Hamburgery cię zabić

Jeśli zapytać ludzi, którzy jedzą diety na bazie roślin w celu promowania i wspierania ich zdrowie i życie, czy jedzenie mięsa jest szkodliwe dla zdrowia ludzi, to oni wszyscy są zgodni, bez wahania, że ??mięso wpływa negatywnie na zdrowie, fitness i dobrze istota.

Jeśli zapytać ekspertów w dziedzinie zdrowia, diety i żywienia, takich jak John McDougall, MD, Neal Barnard, MD, Joel Fuhrman, MD, John Robbins, T. Colin Campbell, PhD, i wielu innych, którzy rozumieją zasady zdrowia i jak dieta bogata w pokarmy roślinne jest idealnym rozwiązaniem dla zdrowia ludzi, to oni wszyscy są zgodni, że jedzenie mięsa nie zagraża mobilność, funkcję, fitness i ogólnego stanu zdrowia.

Ale co jeśli zapytać, czy nasz rząd jeść mięso jest niebezpieczne dla zdrowia ludzi? Co to znaczy?

Co ciekawe, w 2000 roku, USA Public Health Service, poinformował, że 54% wszystkich zgonów w Stanach Zjednoczonych może być bezpośrednio przypisane do jedzenia produktów zwierzęcych. Czy to nie jest szokujące? Sam rząd, który wspiera i głośno zachwala z wołowiny, drobiu i przemysł mleczarski mówi nam, że te same źródła żywności rzeczywiście nas zabić.

A ponieważ jest to statystyka rząd, możemy wywnioskować, że jest to liczba bardzo konserwatywne. Nasz rząd nie będzie chciał zwiększyć zbyt mocno na siebie zbyt wielu delikatnych palcach.

palenie e papierosow w pociagu

U.S. Public Health Service powiedział nam, że:

633,500 zgonów spowodowanych z powodu choroby serca mogą być bezpośrednio przypisane do jedzenia produktów zwierzęcych

Choroby naczyń mózgowych: 166.000 zgonów z powodu jedzenia produktów zwierzęcych

Choroby naczyniowe: 58,200 zgonów przypisywanych jedzenia produktów zwierzęcych

Rak: 258,800 zgonów z powodu jedzenia produktów zwierzęcych

Cukrzyca: 68,700 zgonów z powodu jedzenia produktów zwierzęcych

Artykuł napisany przez: